ORGANISATSIOON    LIIKMED    VÕISTLUSED    TIPPSPORT    DOKUMENDID    TREENERIKUTSE    POED    TOETAJAD    KONTAKT     
   
UUDISED
EJL soovitab
Galeriid
EJL teated
Arhiiv
Lingid
Antidoping
Reklaam

EJL > UUDISED > ARHIIV > 
18.04.2012
Gert Jõeäär juhib amatööride Prantsuse Karika individuaalarvestust

Prantsusmaa Karikavõistlustel amatööridele on sõidetud kolm osavõistlust ning kõige rohkem punkte individuaalsõitjana on kogunud Gert Jõeäär (CC Villeneuve St Germain). Edetabel on küll mitteametlik, sest Karikasarjas peetakse ametlikult ainult klubide vahelist arvestust. Teistest eestlastest on oma klubile punkte toonud veel Silver Schultz (EC St Etienne Loire) ja Risto Raid (CC Villeneuve St Germain).

1 Joeaar Gert CC Villeneuve Saint-Germain 141 pts
2 Pioline Renaud CR4C Roanne 125
3 Domont Axel Chambéry Cyclisme Formation 120
4 Daniel Maxime Sojasun espoir - ACNC 103
5 Blanquefort Sylvain Top 16 99
6 Pardo Abarzuza Ion Ion Entente Sud Gascogne 98
7 Le Fustec Damien Top 16 90
8 Le Gac Olivier Brest Iroise Cyclisme 2000 85
9 Briard Etienne UC Nantes Atlantique 76
10 Sinner Benoît Armée de Terre 76
11 Lamoisson Morgan Vendée U 70
12 Patoux Cyrille VC Rouen 76 69
13 Welter Thomas Chambéry Cyclisme Formation 66
14 Foucher Sébastien Guidon Chalettois 62
15 Paillot Yoann Top 16 60
16 Tzortzakis Polychronis Guidon Chalettois 60
17 Trautmanis Martins Team Vulco - VC Vaulx-en-Velin 60
18 Bonnet Guillaume SCO Dijon 58
19 Brun Xavier EC Saint-Etienne Loire 55
20 Fondard Romain SCO Dijon 52
21 Turgis Jimmy CC Nogent-sur-Oise 50
22 Pijourlet Jules Chambéry Cyclisme Formation 50
23 Jeannin Mickaël CC Etupes 49
24 Pillon Romain ESEG Douai 46
25 Louyest Edouard UC Nantes Atlantique 43
26 Verardo Yoan Entente Sud Gascogne 41
27 Lecuisinier Pierre-Henri Vendée U 40
28 Brenterch Erwan VC Rouen 76 40
29 Laporte Christophe AVC Aix-en-Provence 40
30 Verhaeghe Sander ESEG Douai 40
31 Staelen Marc Top 16 37
32 Barguil Warren CC Etupes 37
33 Delaplace Cédric Sojasun espoir – ACNC 37
34 Louyest Guillaume Sojasun espoir - ACNC 34
35 Pacher Quentin Entente Sud Gascogne 34
36 Nauleau Bryan Vendée U 32
37 Cloarec Mathieu UC Nantes Atlantique 31
38 Teychenne Mathieu Chambéry Cyclisme Formation 31
39 Millour Geoffrey Brest Iroise Cyclisme 2000 31
40 Fouache Kévin UC Nantes Atlantique 31
41 Dumourier Florian CR4C Roanne 30
42 Maurelet Flavien CC Nogent-sur-Oise 28
43 Flavien Marc EC Saint-Etienne Loire 25
44 Rossetto Stéphane CC Nogent-sur-Oise 24
45 Belgy Guillaume Vendée U 23
46 Kéo Emmanuel Sojasun espoir - ACNC 23
47 Bouchevreau Jacques UC Nantes Atlantique 22
48 Betouigt-Suire Jauffrey Chambéry Cyclisme Formation 22
49 Pascual Benjamin SCO Dijon 21
50 Schultz Silver EC Saint-Etienne Loire 21
51 Bouteille Thomas CC Etupes 21
52 Duguenet Stéphane Guidon Chalettois 20
53 Chevrier Clément Chambéry Cyclisme Formation 20
54 Coquard Bryan Vendée U 20
55 Chiocca Mathieu CC Etupes 17
56 Boire Sébastien SCO Dijon 16
57 Chavanne Gabriel Chambéry Cyclisme Formation 14
58 Lançon François Brest Iroise Cyclisme 2000 14
59 Olavarria Cristobal EC Saint-Etienne Loire 13
60 Bodiot Alexis Armée de Terre 13
61 Alaphilippe Julian Armée de Terre 12
62 Jarry Alexis Guidon Chalettois 12
63 Gerbaud Guillaume Top 16 11
64 Balannec Christophe Brest Iroise Cyclisme 2000 11
65 Guérin Alexis Entente Sud Gascogne 9
66 Auber Thomas USSA Pavilly Barentin 9
67 Ruffinengo Bastien Team Vulco - VC Vaulx-en-Velin 7
68 Thilloy Aurélien ESEG Douai 6
69 Colas Vincent Sojasun espoir - ACNC 5
70 Raid Risto CC Villeneuve Saint-Germain 5
71 Daeninck Benoît CC Nogent-sur-Oise 5
72 Cornu Jérémy Vendée U 4
73 Kowalski Rudy VC Rouen 76 4
74 Cassini Grégory Team Vulco - VC Vaulx-en-Velin 3
75 Moncorgé Pierre Team Vulco - VC Vaulx-en-Velin 3
76 Miquel Thomas AVC Aix-en-Provence 3
77 Vaufleury Ludwig VC Avranches 3
78 Perez Anthony AVC Aix-en-Provence 2
Uudise allikas: rattaprofid.ee

|tagasi »|
Toetajad















   
   
EESTI JALGRATTURITE LIIT: Pirita tee 12, 10127 Tallinn; tel 603 15 45, fax 603 15 46; e-post: ejl [at] ejl.ee