19. Rõuge Rattamaraton

Toimumisaeg: P 20.08.2017
Distantsid:
10:45 XXL-sõit 69 km
12:00 Põhisõit 48 km
13:30 Noorte- ja matkasõit 16 km
Kontakt: Ivar Tupp, +372 511 4179, info@haanjamatkad.ee
Kodulehekülg: http://rattamaratonid.ee
Sarjale registreerumine kuni 12.04.2017!
XXL-sõit Põhisõit Noorte- ja matkasõit Koondtulemused Koondtulemused

Põhisõit Tulemused

KohtNr.NimiSünniaastaAegVKLVKL kohtVõistkond
11Austa, Caspar198202:03:44M1AT Sport Team
244Purninš, Lauris198602:06:04M2MySport.lv
36Tarvis, Peeter199302:06:46M3KoMo
49Pajur, Markus200002:07:45M4Kalevi Jalgrattakool
5337Ainsalu, Markku197902:10:15M5Saksa Automaatika ProTeam
64Maasikmets, Alges196802:11:35M451TEAM AMPS
723Rohtmets, Argo198102:11:50M6Rattabaas
8343Vaidem, Josten199402:12:42M7Viljandi rattaklubi
912Kukk, Sigvard197202:13:27M452SPORDIPARTNER
1011Põldma, Mirko198102:15:42M8RR SIPLASED / LAADA CAFE
1125Vool, Toomas200102:17:02M161KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI 1
1215Kattai, Kaupo197302:17:26M401TEAM AMPS
1321Sankmann, Joosep199902:18:17M9KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI 1
1414Erikson, Toomas197602:18:25M402REDBIKE / HIIEKO
1529Kuresoo, Rain198402:19:53M10
1617Vaab, Ivar199102:20:08M11RR SIPLASED / LAADA CAFE
175Tamkõrv, Helmet197802:20:26M12TEAM AMPS
1827Mikson, Margus197502:21:49M403SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
1950Litvintsev, Anton200102:22:20M162
20333Kuljus, Viljar198402:22:36M13Vabajooks
21331Mets, Rudolf199702:23:19M14
2213Krusemann, Magnus197602:23:57M404KULGUR TEAM
2335Pedari, Aimar196502:24:18M501RR SIPLASED / METSAHAKE
2432Takel, Kalle199302:24:54M15SAARE 1
25342Lill, Aali198702:25:02M16VIIMSI SPORT
2630Saar, Tõnis199502:25:20M17Spordiklubi Rakke Meeskond
2720Poopuu, Peeter198502:25:26M18REDBIKE / HIIEKO
2838Pungar, Rainer197802:25:33M19
2926Välk, Martti199102:25:48M20CYCLON TEAM
3055Külv, Hannes198502:26:16M21
31351Pungar, Urmas197602:26:56M405
3252Pani, Marek197402:28:43M406Team Stokker
3346Steinburg, Greete199102:28:53N1RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
3447Mõttus, Mari-Liis199702:29:02N2Haanja RK
3524Sinisalu, Ever197802:29:14M22
3659Takel, Iiris199702:30:22N3SAAREPIIGA
3728Lood, Illar198802:31:10M23SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
38101Heinsar, Hardi197202:31:48M453SCOUTSPATALJON TEAM
3982Rohtla, Kaspar198202:32:02M24REDBIKE / HIIEKO 2
4054Uibokand, Janelle199202:32:02N4SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
4170Ots, Kaupo197902:32:23M25SCOUTSPATALJON TEAM
4265Haav, Viljar197502:32:32M407VIIMSI SPORT
4364Kukk, Margus197202:32:47M454CERBOS
4433Pilv, Armin199902:33:27M26Haanja RK
4563Tukia, Margus197002:33:30M455SPORDIPARTNER
4669Prii, Paavo198502:34:37M27ABB Spordiklubi
47117Kivimäe, Raul198102:36:16M28Kulgur Team
48108Kõiv, Kaspar199802:36:17M29Haanja RK
4998Orav, Ingmar198202:36:17M30Haanja Rattaklubi
5077Teder, Feeliks198402:36:50M31
5151Hirs, Marek198602:37:25M32RR SIPLASED / METSAHAKE
5258Sala, Alar198202:38:02M33
53128Piirioja, Kalle197102:38:12M456Egesten Metallehitused
5471Sigus, Marko197402:38:15M408KULGUR TEAM
5579Mikkin, Kaarel197802:38:18M34VIIMSI SPORT
5643Laanemäe, Erki200102:38:50M163KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI 1
5789Danilas, Meelis196702:39:10M502Otepää Rattaklubi
5880Ebber, Andrus196602:40:29M503RR SIPLASED / LATER
5986Hein, Rene198002:41:00M35
60103Sirvel, Merili199902:41:03N5SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
61139Nõmmik, Alar199102:41:18M36TÜRI RATTAKLUBI
6276Pikkat, Andris197902:41:37M37
63206Laanjõe, Elvis Leon200102:41:48M164
6483Kaldre, Raul197302:42:22M409
65171Vaine, Heinar199302:42:34M38VAK Staier
66345Kovgers, Jurijs197002:42:37M457
67185Pärn, Meelis197102:42:42M458
68174Keskitalo, Petri197702:42:52M4010Paksukumi Team
69100Kimmel, Raiko198402:43:49M39SAARE 1
7040Kreegimets, Robin200002:44:11M40RR SIPLASED / METSAHAKE
7190Mõts, Olavi196802:44:40M459Haanja RK
72170Pae, Karl198402:44:52M41Saksa Automaatika ProTeam
73118Hubel, Indrek198602:44:56M42
74137Tõnissoo, Jaan199002:45:10M43
7593Överus, Eerik199202:45:20M44
76208Luik, Alar198402:45:24M45
77124Kaarjärv, Maris197602:45:30N351RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
78152Uutar, Mihkel200002:45:45M46AT Sport
79173Rooma, Roger198402:45:56M47SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM III
8072Kriis, Viljar197902:46:31M48AT Sport Team
81135Trepp, Janek197202:46:42M4510RR Siplased
82160Säälik, Kristofer200202:47:09M165CFC
83350Säälik, Marek197202:47:15M4511
8475Šumanov, Tiit196002:47:38M551RR SIPLASED / LATER
8587Õispuu, Mairis199702:48:28N6RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
8674Želtov, Sergei197702:48:54M4011
87112Treier, Toomas197202:49:00M4512
88122Õunpuu, Vahur197202:49:13M4513
89115Oja, Eero198102:49:47M49MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
90102Visnapuu, Tarmo197602:50:22M4012VIIMSI SPORT
91332Nurmsalu, Rain196702:50:33M504
92126Tigane, Raiko198102:50:37M50
93116Haava, Henno197302:50:46M4013SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
94148Tammemägi, Jaak196802:50:52M4514
95133Pärnik, Tea197102:51:24N451Areal team
96156Kingo, Margo198202:51:24M51
97136Reila, Rivo198102:51:46M52MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
98180Veskiväli, Heigo198302:51:50M53Simuna Spordiklubi
99143Pärnamets, Aivar196902:51:52M4515SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
100231Mesteljainen, Dmitri198502:51:58M54
101341Soidla, Margus196502:52:02M505
102123Rozenbergs, Gunars195602:52:06M601
103158Kalmu, Kalvo197302:52:11M4014SAKU SUUSAKLUBI
104176Ovtšarenko, Grigori198502:52:23M55
105149Ladva, Marek197202:52:31M4516BOSCH TEAM
106212Sellik, Marko198802:52:38M56
107132Puhke, Peeter196302:53:02M506Ambla SK
108245Seer, Marek197502:53:53M4015spordipartner
109131Sildaru, Kalev195902:56:28M552lebo racing
110105Konrad, Ruudi197502:56:30M4016
111142Nirgi, Siim199002:56:38M57RR SIPLASED / VERX
112165Mikk, Paul200202:56:39M166Viljandi Rattaklubi
113141Puhke, Rauno199002:56:56M58Ambla SK
114221Saarepuu, Asko198402:57:22M59Võru Suusaklubi
115162Volts, Ainars196802:57:45M4517
116194Meimre, Hannes197402:57:51M4017SCOUTSPATALJON TEAM
117168Angerma, Meelis197902:58:03M60
118145Metsalu, Merilin198702:58:13N7Aducco
119157Ansip-Kukk, Evelin197402:59:11N352Spordipartner
120130Rahu, Madis196402:59:11M507
121161Kure, Kaarel198403:00:04M61Valio Eesti AS
12278Neidra, Rainer199103:00:27M62SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
123187Viitmann, Rauno198003:00:49M63SCOUTSPATALJON TEAM
124238Teppan, Sten197803:01:15M64
125193Gorbunov, Konstantin198203:01:39M65
126120Viigipuu, Toomas195903:01:44M553
127109Kuusma, Maikel199303:01:50M66
128329Silland, Siim197903:01:52M67RedBike
129191Kuusk, Keijo198203:02:20M68
130218Peterson, Marko197703:04:02M4018
13199Kriisa, Helar197103:04:05M4518RR SIPLASED / VERX
132177Keerberg, Jaanus197103:05:35M4519Ambla SK
133199Överus, Hanno196703:06:12M508
134202Aun, Ranno197903:06:24M69MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
135190Oot, Anti195103:06:31M651TEAM AMPS
136175Saarep, Peeter195203:08:09M652
137169Prants, Aivar197703:08:17M4019Eesti Raudtee
138188Ernits, Ardu196003:08:24M554
139203Kozlov, Raul196203:08:49M555
140146Klaos, Aiko198103:09:21M70SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
141213Hütt, Kristo198003:09:25M71
142294Bagrov, Ilya198703:09:32M72
143271Laur, Mati196303:09:44M509Danpower Eesti
144189Hagen, Tiina198203:10:02N353RedBike Püssid
14596Artel, Veiko197103:10:07M4520DSV Spordiklubi
146159Kull, Rait198003:10:10M73MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
147210Kallaste, Tarmo197403:10:13M4020CYCLON TEAM
148346Tõnov, Tauri-Dag196603:10:45M5010
149272Laanisto, Janek197503:10:46M4021
150339Voovere, Karl-Martin200003:10:58M74
15157Kondaev, Denis198803:11:09M75Buff/Äkke MTB team
152140Raudsepp, Ergo198203:11:29M76ASTRO BALTICS
153205Alusalu, Matis198703:11:59M77MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
154209Hansar, Alar197903:12:04M78
155285Tigasson, Tauri199303:12:36M79
156211Kongo, Kalmer196003:13:29M556
157256Raiesmaa, Eldur196703:13:34M5011Auto Stock Team
158225Mölder, Ivo196903:14:12M4521TÜRI RATTAKLUBI
159233Riiner, Janek197803:14:20M80KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI 3
160230Vaard, Rain198503:14:29M81Enervit
161277Liivak, Janno198303:16:38M82
162178Parmask, Peeter196103:17:08M557
163216Toomsalu, Ilmar196803:17:34M4522Tallinna Lennujaama SK
164197Lukas, Tiit197903:18:23M83
165207Savitski, Jüri196403:19:06M5012SPORDIPARTNER
166258Noormets, Alar197503:19:26M4022Auto StockTeam
167261Mölder, Tauno198603:20:02M84Simuna SK
168181Eskla, Anti197303:20:17M4023Haanja RK
169222Püttsepp, Kristjan197703:20:20M4024
170182Bazõlev, Anton198503:21:05M85Aducco
171242Ennuste, Jaak196403:21:09M5013
172184Sever, Erik199903:21:19M86Buff/Äkke MTB team
173266Toss, Kaarel195203:21:41M653
174319Mäemurd, Samvel197603:22:15M4025
175217Kriis, Karin198503:23:02N8AT Sport team
176253Hindrikson, Taavi199103:23:14M87
177226Altin, Enn197103:24:40M4523
178289Kleinson, Meelis197303:24:47M4026KULGUR TEAM
179306Varik, Meelis197303:25:41M4027
180236Olesk, Raul196003:25:49M558
181320Lomeiko, Aleksandr198703:27:01M88
182259Kuningas, Tanel198303:27:25M89
183267Timmi, Taimar197703:28:38M4028Võrumaa Toidukeskus
184276Lõhmus, Hendrik199103:29:35M90ABB AS
185198Tamkivi, Tarmo196603:29:41M5014
186301Käos, Valdo197203:29:54M4524
187246Siska, Ivar197503:30:03M4029
188317Kogermann, Meelis197603:30:30M4030
189235Kukk, Agnes197403:30:58N354Spordipartner
190201Leenpalu, Rain199903:31:10M91
191264Lillemäe, Timo198803:31:45M92
192281Kiristaja, Kalle196803:31:56M4525
193275Tiivoja, Tiit196003:32:30M559
194292Sauman, Silver198003:33:16M93Eesti Raudtee
195340Helm, Jaak197503:35:17M4031
196227Kirch, Mareck197803:36:03M94Fastbike Uuesalu SK
197254Rehi, Maila197203:36:08N452SAAREPIIGA
198249Tamm, Erki197203:38:10M4526
199286Jamnes, Margus197503:39:28M4032
200283Roio, Andres199203:40:25M95
201268Kikkerpill, Erki197803:41:58M96
202260Nurm, Peep197703:42:31M4033
203220Laanemäe, Ako200203:43:13M167SPORDIKLUBI RAKKE
204324Must, Tene199703:43:17N9TÜRI RATTAKLUBI
205279Sillaots, Janar198303:44:46M97KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI 2
206347Timmi, Tarmo197303:45:09M4034
207196Liin, Alar197803:45:22M98
208349Prants, Raivo197603:45:49M4035
209334Lauri, Kristiine199303:46:18N10Võru Suusaklubi
210247Lõune, Liis199003:46:49N11RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
211299Kalanepp, Romet198103:48:06M99
212237Õunpuu, Harry196803:48:39M4527
213241Kriisa, Tiina197303:48:48N355RR SIPLASED / VITAX
214314Konsap, Taavi198803:48:51M100
215308Teearu, Karl195503:48:59M602Teearu and sons
216310Mets, Stewe198303:49:23M101
217263Tisler, Mark200003:50:33M102
218322Lepmets, Markus200103:52:03M168Nõmme spordiklubi
219223Valdmaa, Erik198403:53:51M103
220255Veske, Triin198603:56:01N12SAAREPIIGA
221300Nurm, Neeme198103:56:05M104
222344Annus, Toivo197103:56:15M4528
223296Purde, Paavo198303:56:45M105SAARE 2
224282Hints, Kairi197803:58:20N356SAAREPIIGA
225321Voovere, Peeter197303:59:19M4036
226316Jõõger, Kulvo197603:59:58M4037
227318Sankman, Jüri198704:01:45M106
228295Pensa, Heiki195904:02:26M5510Valio Eesti AS
229305Hein, Risto198204:08:04M107
230338Erlemann, Jaanus197104:09:40M4529Loogamäe RK
231352Soonpuu, Hando196904:14:55M4530
232328Allaje, Kaur200004:18:54M108
233290Ukrainski, Kadri197404:19:37N357
234348Koiduaru, Martin198304:22:55M109
235278Allaje, Aare197104:23:33M4531
236326Marja, Talis199104:24:03M110
237293Järveoja, Helje196204:25:06N453
238288Meltsov, Mart196104:32:02M5511
239325Raudsepp, Kristi198104:35:54N358
240315Paama, Gunnar198204:39:03M111Augumeister
241307Jundas, Kadri-Ann197004:41:00N454RR SIPLASED / VITAX
242336Thal, Talis197404:47:58M4038XTeam-KSV.ee
243335Thal, Kaiju197604:47:58N359XTeam-KSV.ee
DNS3Pütsep, Erki1976AT Sport
DNS232Punane, Rene1978PORTER RACING
DNS110Läänemets, Rait1996
DNS244Tepaskent, Margus1980
DNS97Hirs, Janek1985RR SIPLASED / LATER
DNS229Arnek, Adeele1992RR Siplased / VITAX
DNS107Paju, Teet1975SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
DNS243Gostev, Dmitri1984ABB Spordiklubi
DNS95Aibast, Erik1973SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
DNS224Punane, Marian1985NEIUD SINISES
DNS92Keller, Oliver1996SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM III
DNS219Manninen, Ergo1989VIIMSI SPORT
DNS88Lääne, Meelis1967SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
DNS215Tammisto, Priit1957CFC
DNS85Rätsep, Janno1986Haanja RK
DNS214Võsu, Steve1985MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
DNS84Kõrge, Toomas1983SAARE 2
DNS204Laidver, Eike1991SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM III
DNS327Pirnipuu, Marvin1983
DNS81Kazainis, Viesturs1960
DNF228Animägi, Maido1986
DNS200Jaadla, Heigo1979SAARE 2
DNS323Tammsalu, Meelis1980Telia Spordiklubi
DNS73Leeman, Tarmo1971REDBIKE / HIIEKO 2
DNF2Jõeäär, Gert1987VELOPLUS
DNS68Albri, Kalev1975RedBike
DNF330Meltsov, Mait1982
DNS192Soojärv, Andres1976KULGUR TEAM
DNS313Laos, Kullo1975
DNS67Mägi, Allan1972
DNF240Kure, Mihkel1984
DNS186Kirt, Kuldar1985
DNS312Geimonen, Martti1973
DNS66Romandi, Arvi1979SAARE 1
DNF195Kirikmäe, Erik1979
DNS183Korb, Indrek1974
DNS311Ojasild, Kersti Johanna1999TÜASK
DNS62Õun, Valdur1974Kulgur Team
DNF138Lind, Kaspar1978
DNS179Vlassov, Jüri1979SAARE 2
DNS309Kalda, Pille1982Eesti BMW Klubi
DNS61Tupits, Ivo1968RR SIPLASED / LATER
DNF121Mettis, Veiko1981BOSCH TEAM
DNS172Keär, Andres1963SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
DNS304Pihelgas, Rait1985Ambla SK
DNS60Luks, Sven1968SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
DNF94Metspalu, Martin1977
DNS167Vent, Karl Mihkel2000TÜASK
DNS303Paap, Priit1986
DNS56Uuk, Aimur1961RR SIPLASED / METSAHAKE
DNF91Nirgi, Robin2000RR SIPLASED
DNS166Sagaja, Martin1980Eesti Raudtee
DNS302Türk, Raido1984
DNF31Mesi, Joosep2001Pärnu Kalevi Spordikool
DNS164Lillesaar, Tanel1980SAARE 2
DNS298Põder, Raivo1973ABB Spordiklubi
DNS53Nirgi, Sten Eric1997SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
DNS163Lang, Mae1996TÜASK
DNS297Gostev, Aleksandr1988ABB Spordiklubi
DNS49Villemson, Aivar1975
DNS155Tosmin, Janno2002TÜASK
DNS291Kaldma, Meelis1979
DNS48Pruul, Robin2000
DNS154Eilo, Enno1965SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
DNS287Haarde, Maiken1983ABB AS
DNS45Kasekamp, Andrus1973CYCLON TEAM
DNS153Gritsjuk, Vadim1981
DNS284Kapp, Riho1947Ambla SK
DNS42Adusoo, Jaanus1970REDBIKE / HIIEKO
DNS151Viikoja, Janek1979Sindi SK KALJU
DNS280Luidre, Liivo1975
DNS41Lipp, Sulev1975VIIMSI SPORT
DNS150Kabonen, Tiit1960RR SIPLASED / LATER
DNS274Trei, Vahur1966SAARE 2
DNS39Aasla, Meelis1983Škoda Laagri
DNS147Sildvee, Märt1978RR SIPLASED / VERX
DNS273Tiido, Carolin2000TÜASK
DNS37Kõiv, Marek1976SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
DNS144Jaanimets, Age1980velo clubbers
DNS270Rihma, Katrin1984SAAREPIIGA
DNS36Kivioja, Raimo1983RR SIPLASED / LAADA CAFE
DNS134Puhke, Raivo1966Eesti Raudtee
DNS269Grants, Edijs1985BOSCH TEAM
DNS34Miilmann, Rauno1991
DNS129Kuusma, Mario1988SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
DNS265Kase, Andres1974
DNS22Nõmm, Raivo1976CYCLON TEAM
DNS127Šaginov, Daniil1986
DNS262Laan, Raido2002TÜASK
DNS19Kukk, Erki1972VIIMSI SPORT
DNS18Malsroos, Lauri1986SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
DNS125Annion, Silver1983Keremeister
DNS257Grants, Ingus1962BOSCH TEAM
DNS16Tarassov, Kirill1997SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM III
DNS119Rätsep, Peeter1965RR SIPLASED / METSAHAKE
DNS252Tamm, Taago1981
DNS10Stalberg, Tair1997SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
DNS114Looskari, Anti1977REDBIKE / HIIEKO 2
DNS251Orgla, Maario1979Škoda Laagri
DNS8Sepp, Kristo1983SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
DNS239Tuvikene, Leonhard1949Eesti Raudtee
DNS113Lüüsalu, Villu1970
DNS250Mikenberg, Erkki1972RR SIPLASED / VERX
DNS106Kozilans, Guntis1965
DNS7Sirvel, Margus1977RR SIPLASED / LAADA CAFE
DNS234Andresson, Kaur1977
DNS111Tammsalu, Mihkel1988RÕUGE RACING TEAM
DNS248Lang, Tea1966TÜASK
DNS104Mardo, Ahti1975TEAM AMPS

Toetajad

Nimitoetaja

BOSCH

Suurtoetaja

SPORTLAND

Rattapartner

BOTTECCHIA

Energiapartner

ENERVIT

Joogipartner

VYTAUTAS

Aktiivsuse toetaja

Metsahake

Autopartner

ŠKODA LAAGRI

Veebipoe partner

VISU.EE

Meediapartner

DELFISPORT

Noorte- ja matkasõidu toetaja

EESTI PAGAR

Lastesõitude toetaja

SAAREFOOD