Tulemused 2006

  • 28.10. Sügiskrosside kokkuvõte
  • 15.10. Tihemetsa IV sügiskross / Sügiskorsside V etapp
  • 14.10. Kilingi-Nõmme II sprint / Sügiskrosside IV etapp
  • 08.10. Tartu linna lahtised MV sügiskrossis / Sügiskrosside III etapp
  • 07.10. 38. Elva sügiskross / Sügiskrosside II etapp
  • 01.10. EMV maastikurattakrossis noortele
  • 24.09. A.Nurme mälestusvõistlused / Sügiskross I etapp
  • 23.09. Hansapanga noorte mägirattasari VII etapp / Hooaja kokkuvõte
  • 17.09. SEB Ühispanga 9. Tartu Rattamaraton
  • 10.09. Jõulumäe 7. Rattamaraton
  • 09.09. EMV teatekrossis
  • 03.09. Elion Estonian Cup VII etapp / 7. Rakvere Rattamaraton
  • 02.09. Tartu Meistrivõistlused grupisõidus
  • 01.09. Tartu Meistrivõistlused eraldistardiga sõidus
  • 26.08. Hansapanga noorte mägirattasarja VI etapp 
  • 24.08. Hawaii Expressi maanteekarikasari V etapp / Üldkokkuvõte
  • 20.08. Karksi-Nuia Rattamaraton
  • 20.08. Estonian Masters Tallinn 2006 trekisõidus
  • 18.08.-19.08. EMV trekisõidus juuniorid ja noored: sprint, jälitus, paigaltstart, omnium, meeskondlik jälitus, grupisõit
  • 13.08. Elion Estonian Cup VI etapp / VI Rakke Rattamaraton
  • 12.08. EMV mäestlaskumises
  • 12.08. Ridley Eesti Maanteesõidu Karikasari V etapp
  • 07.08. EMV trekisõidus: jälitus, meeskondlik sprint, sprint, scratch, 1km ja 500m paigaltstartidega sõidud, punktisõidud
  • 04.06.-06.06. V Haapsalu veteranide velotuur
  • 04.08. Ida-Virumaa MV eraldistardiga sõidus / Ilmar Mesi - Allan Kinil GP
  • 29.07. Elion Estonian Cup V etapp / 7. Otepää Rattasõit
  • 27.07. Hawaii Expressi maanteekarikasari IV etapp / üldkokkuvõte peale IV etappi
  • 25.06.-27.06. Eesti Spordiseltsi Kalev lahtised meistrivõistlused trekisõidus
  • 21.07. Rakke 24h
  • 20.07. III Lauri Ausi memoriaal
  • 16.07. Eesti Meistrivõistlused maastikurattakrossis
  • 10.07.-13.07. Urumarja velotuur
  • 09.07. Elion Estonian Cup IV etapp / 6. Elva Rattamaraton
  • 03.07.-06.07. 32. Tartu Noortetuur
  • 30.06.-02.07. IX Pärnu Veteranide Velotuur
  • 29.06. EMV grupisõidus - noored, juuniorid, naised, seeniorid
  • 28.06. EMV eraldistardiga sõidus - noored ja juuniorid
  • 25.06. EMV grupisõidus
  • 23.06. EMV eraldistardiga sõidus
  • 17.06. Elion Estonian Cup III etapp / 6. Haanja Rattamaraton
  • 15.06.-20.06. 49. Saaremaa Velotuur proloog, I etapp, II etapp, III etapp, IV etapp, V etapp, VI etapp
  • 10.06. Hansapanga noorte mägirattasari IV etapp 
  • 08.06. Hawaii Expressi maanteekarikasari III etapp
  • 04.06. Elion Estonian Cup II etapp / 9. Tallinna Rattamaraton
  • 02.06.-04.06. Tartu Velo Tuur
  • 03.06. Hansapanga noorte mägirattasari III etapp
  • 28.05. SEB Ühispanga 25. Tartu Rattaralli
  • 27.05. SEB Uhispanga Tartu GP
  • 26.05. EOS Tallinn GP
  • 26.05. Eesti Post Händikäp
  • 24.05. Tallinna Meistrivõistlused trekisõidus
  • 21.05. 21. Elva Rattasõit / Matkasõit 50km
  • 20.05. Elva Tänavasõit / EMV kriteeriumis kokkuvõte
  • 18.05. Hawaii Expressi maanteekarikasari II etapp
  • 13.05-14.05. Ridley Eesti maanteesõidu karikasarja Vooremaa etapp
  • 14.05. Hansapanga noorte mägirattasari II etapp
  • 11.05. Hawaii Expressi maanteekarikasari I etapp
  • 05.07. Elion Estonian Cup I etapp / 6. Mulgi Rattamaraton
  • 06.05. Viljandi Tänavasõit / EMV kriteeriumis II etapp / EMV kriteeriumis kokkuvõte
  • 01.05. Elion Estonian Cup proloog
  • 01.05. Timeks Cup I etapp
  • 30.04. Püha Loomaia 6. Rattaralli
  • 29.04. Pärnu Tänavasõit / EMV kriteeriumis I etapp
  • 22.04. Hansapanga noorte mägirattasari I etapp
  • 03.04. 33. Elva Talikross "Elva 2006" II etapp / EMV Talikrossis
  • 11.02. 33. Elva Talikross "Elva 2006"  I etapp