Kohtunike nimekiri

Kategooria  2017
Nimi Mobiil E-post MNT MTB TRK BMX Cyclo-Cross
Aarma Raul 5292391 raul@ligimesekaitseks.ee abikohtunik        
Aasoja Arbo 53305249 arbo.aasoja@ee.g4s.com kommissar abikohtunik
Idarand Evelin 53605100 evelin.idarand@gmail.com kohtunik
Jõessar Andres 5224925 andres@eriosa.ee kohtunik kohtunik
Kriit Kaido 51980977 vooremaacentrum@hot.ee abikohtunik
Kalme Priit 5261132 priit.kalme@mail.ee abikohtunik abikohtunik
Kuivjõgi Leevi 53795442 bivarix@bivarix.ee kohtunik
Lainevee Ivika 56815992 ivika.lainevee@hotmail.com abikohtunik abikohtunik abikohtunik
Lepajõe Jaan 53425064 jaanlepajoe@gmail.com kohtunik kohtunik
Lepajõe Madis 5178562 madis.lepajoe@hm.ee UCI komissar komissar UCI komissar
Maimre Raivo 56664854 maimre@hotmail.com abikohtunik abikohtunik
Malts Kaja 5058742 kaja.malts@gmail.com kohtunik kohtunik abikohtunik
Mandri Rene 53029929 renemandri@gmail.com abikohtunik  
Mugra Matis 5146037 matis@ordi.ee kohtunik
Nanits Mihkel 55689622 mihkel.nanits@gmail.com komissar kohtunik abikohtunik
Nuija Kairi 5262292 kairi.nuija@gmail.com kohtunik abikohtunik
Paal Mari 5294040 Mari.Paal@raad.tartu.ee komissar komissar kohtunik
Peri Pait 5038056 peripait@gmail.com abikohtunik kohtunik abikohtunik
Põder Kuldar 5106030 kuldar.poder@gmail.com kohtunik
Pärg Tuuli 5208453 tuuli.parg@gmail.com kohtunik kohtunik komissar
Rannamets Lia 5078635 lia.rannamets@haigekassa.ee komissar komissar komissar   abikohtunik
Rannamets Raivo 5038538 raivo.rannamets@gmail.com komissar komissar komissar komissar
Reedi Teet 5059086 teet.reedi@gmail.com kohtunik abikohtunik abikohtunik
Remmelgas Kaja 5028980 kaja.remmelgas@gmail.com kohtunik kohtunik komissar abikohtunik
Ronimois Raimo 5045168 raimo.ronimois@gmail.com komissar kohtunik kohtunik
Seire Taive 58115680 taive.seire@gmail.com kohtunik
Sitska Anneli 5021854 annelisitska@gmail.com kohtunik kohtunik abikohtunik
Solnask Rein 56471675 rein.solnask@gmail.com komissar komissar kohtunik kohtunik
Treier Edgari 5028942 edgari.treier@gmail.com abikohtunik abikohtunik abikohtunik
Uin Anu 51979283 elva.spordiliit@mail.ee abikohtunik abikohtunik
Veeranna Jaan 5012539 fotokeskus@hot.ee kohtunik
Veeranna Tõnu 5056205 tonu.veeranna@to.ee kohtunik
Veltbach Kaljo 55640631 kaljo910@hot.ee komissar komissar kohtunik
Väravas Ants 56872943 antsvaravas@gmail.com kohtunik komissar komissar kohtunik
Värv Mati 56615800 mati.surfhouse@gmail.com kohtunik kohtunik komissar